Odlewnia NORLYS
Strona wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystając z serwisu, akceptujesz politykę prywatności.
×

ODLEWNIA
CIŚNIENIOWA


Kompetencje w zakresie:

- odlewania ciśnieniowego stopów aluminium
- obróbki odlewów
- produkcji form odlewniczych

O nas


Odlewnia ciśnieniowa Norlys Sp. z o. o powstała na początku 2012 , specjalizuje się w produkcji skomplikowanych odlewów ze stopów aluminium odlewanych metodą ciśnieniową oraz obróbką CNC opraw, lamp oświetleniowych , części dla branży motoryzacyjnej i innych.
Posiadamy nowocześnie wyposażoną narzędziownię, gdzie wykonujemy formy ciśnieniowe, okrojniki, oprzyrządowanie obróbcze oraz prowadzimy konserwację i naprawy form ciśnieniowych użytkowanych przez odlewnię ciśnieniową.
Dostawa może obejmować odlewy surowe poprzez wstępnie obrobione, aż po zaawansowaną obróbkę na obrabiarkach CNC.
Nowoczesny park maszynowy pozwala nam kontrolować proces odlewania na każdym etapie co umożliwia uzyskanie odlewów najwyższej jakości i jest gwarancją pełnej satysfakcji klienta.
Atutem naszej firmy jest zespół doświadczonych konstruktorów, technologów oraz wykwalifikowanych pracowników na stanowiskach produkcyjnych.

Zapraszamy do współpracy!

Odlewanie ciśnieniowe


Odlewnia specjalizuje się w produkcji odlewów ciśnieniowych ze stopów aluminium. Posiadamy nowoczesny park maszynowy w skład którego wchodzą:

Obróbka CNC


Proces obróbki skrawaniem - obróbka odbywa się na nowoczesnych obrabiarkach CNC sterowanych w 4 osiach, wyposażonych w hydrauliczny system mocujący, co pozwala obrobić skomplikowane odlewy zarówno co do kształtu jak i wymagań wobec wysokiej jakości obrobionych powierzchni.

Proces mycia obrobionych detali - mycie oraz suszenie próżniowe odbywa się w zautomatyzowanej maszynie myjącej, co pozwala na oczyszczenie detali o skomplikowanych kształtach ze wszystkich zanieczyszczeń tj. olejów, emulsji obróbczych oraz luźnych wiórów.

Narzędziownia


Posiadamy nowocześnie wyposażoną narzędziownie, gdzie wykonujemy formy ciśnieniowe, okrojniki, oprzyrządowanie obróbcze, oraz prowadzimy konserwacje i naprawy form ciśnieniowych używanych przez odlewnie ciśnieniową.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym.

Laboratorium pomiarowe


Posiadamy nowocześnie wyposażone laboratorium pomiarowe umożliwiające kontrole procesu producyjnego na poszczególnych etapach jak i wyrobów gotowych wyposażone w:

Polityka jakości


Odlewnia ciśnieniowa Norlys Sp. z o.o dostarcza między innymi wysokiej jakości odlewy do produkcji lamp, jednak dzięki wysokiej jakości i dynamicznemu rozwojowi jesteśmy dostawcą do branży automotive.

Wymaga to od nas statystycznego sterowania procesami, oraz korzystania z narzędzi takich jak:

Odlewnia, obróbka CNC oraz narzędziownia posiadają od 2003 roku certyfikat ISO 9001, który potwierdza naszą dbałość o wysoką jakość oferowanych produktów.

Od 2018 roku odlewnia oraz obróbka mechaniczna Norlys posiada certyfikat IATF 16949. Otrzymanie tego certyfikatu potwierdza, że nasze produkty wykonujemy według najwyższych światowych standardów - standardów stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym.

Galeria

Formularz zapytania ofertowego
Kontakt


ODLEWNIA CIŚNIENIOWA
NARZĘDZIOWNIA
OBRÓBKA CNC
MARKETING I HANDEL
LABORATORIUM POMIAROWE
LOGISTYKA


BIURO:
ul. Zawiszy Czarnego 7,
33-300 Nowy Sącz, Polska
tel: +48 18 449 57 01
fax: +48 18 449 57 00
odlewnia@norlys.com.pl
www.odlewnia.norlys.pl